Kompostujme s Eco Flora

Daj odpadu druhú šancu 

Tvoj Eko Status > Kompostujme s Eco Flora

Domov
Kompostujme s Eco Flora
ECO FLORA tím

Svet vyhlásil vojnu igelitkám a jednorazovému plastu. Praktická stránka nás prinútila zamyslieť sa nad situáciami, kedy niektoré plastové výrobky nemôžeme vylučiť zo života. Napríklad mikroténové sáčky na desiatu či čerstvé ovocie, vrecia na odpad alebo vrecká na psie exkrementy. Žeby toto nebol „zbytočný“ plast? Alebo je skôr považovaný za nevyhnutný pre dennú potrebu, tak sa o ňom nehovorí?

Aby sme plne pokryli tvoje potreby, prinášame Eco Flora team pozostávajúci z produktov, ktoré denne využívaš. Častokrát sú využívané len raz, ale v prírode nezostanú naveky ako ich neekologickí kolegovia obsahujúci toxické látky. Použité prírodné zdroje poskytujú základ biologickej rozložiteľnosti bez produkovania toxických látok, čo ich robí vhodné na kompostovanie. Kolobeh ich života sa nekončí – pochádzajú z rastlín, vracajú sa späť do zeme a tak sa stávajú zdrojom materiálu, ktorý vieme ďalej využívať. To je dôvodom, prečo hrdo nesú meno prírody „FLÓRA“. Skrátka, dávajú našej planéte vydýchnuť a načerpať novú energiu.

Vrecia na odpad sú plne kompostovateľné v domácom aj priemyselnom kompostéri. Rôzna veľkosť a objem zaručí, že budú pasovať aj do tvojej nádoby na odpad. 

Kompostovateľný sáčok je ekologickejší než papier alebo klastický mikroténový sáčok. Môžeš ho použiť do mrazničky, alebo na zvyšky bioodpadu a skompostovať. 

Najprv poslúži na drobný nákup. Nebude mu vadiť ani ak ho dáš s niečim do mrazničky,prípadne ho využi ako vrecko do malej nádoby na bioodpad. Je to na tebe 🙂

Splň si morálnu povinnosť bez toho, aby si zaťažoval životné prostredie zbytočným plastom. Aj keď je plne kompostovateľné v priemyselnom aj domácom kompostéri, nekompostuj ho spolu s klasickým bioodpadom. Použi nádobku vyslovene na tento druh odpadu. 

Pripravený na zmenu?
Kontaktuj nás
ChCeš sKÚSIŤ?
OBJEDNAJ TU