Oslavujme s Eco Fest

Väčší dôvod na radosť

Tvoj Eko Status > Oslavujme s Eco Fest

Domov
Oslavujme s Eco Fest
Eventové riešenia Eco Fest

Nie sú to len spomienky, čo ostáva po každom podujatí. Je to aj obrovská plastová spúšť. Premeň vyprodukované množstvo odpadu na užitočný kompost s našimi kompostovateľnými pomocníkmi. Navyše ušetríš aj značné poplatky za skládkovanie odpadu a zabezpečiš efektívnejšie nakladanie s komunálnym odpadom.

Zanecháš tak nielen krásne zážitky, ale aj zelenšiu planétu.

BIO kompostovateľné poháre a gastro riad sú ekologickým riešením na každý festival, jarmok alebo iné podujatie. Teraz si môžete vychutnať skvelé jedlo a nápoje s ohľadom na životné prostredie.

Pripi si na zdravie našej planéty!

Daj zbohom jednorazovým plastovým pohárom, ktoré sa nikdy nerozložia. BIO poháre z PLA sú na nerozonanie od bežných plastových, avšak s jedným rozdielom – pochádzajú z prírodného materiálu, vďaka ktorému sa vedia energeticky zhodnotiť, a teda nemusia putovať na skládku. 

Vedel si, že bežné papierové poháre obsahujú tenký plastový film? Teraz už môžu byť minulosťou. BIO papierové poháre sú potiahnuté PLA fóliou, vďaka čomu sú kompostovateľné. 

BIO kompostovateľný riad dáva vydýchnuť našej planéte. Je dokonalým spojením upcyklingu a udržateľnosti. Pochádza z odpadu z cukrovej trstiny, ktorý by boli inak spálený. Dostal však druhú šancu na život.

Plast sa nedelí na dobrý a zlý. Zle je len naše využívanie plastového materiálu. Keď tento odolný a trvácny materiál použijeme na výrobu tanierov a misiek, máme zaručene doživotného spoločníka na festivale, udalosti alebo inom podujatí. 

Plast sa nedelí na dobrý a zlý. Zle je len naše využívanie plastového materiálu. Keď tento odolný a trvácny materiál použijeme na výrobu pohárov, máme zaručene doživotného spoločníka na festivale, udalosti alebo inom podujatí. 

PRIPRAVENÝ NA ZMENU?
Kontaktuj nás
MÁŠ ZÁUJEM?
OBJEDNAJ TU